Запрошyємо Вас!
Асоціація анестезіологів України та Українська Асоціація Медицини Сну мають честь запросити Вас прийняти участь у Конгресі Анестезіологів України який відбудеться 14-16 вересня 2017 року.

В рамках конгресу Ви маєте можливість прийняти участь у майстер-класі: «Специфіка неінвазивної / інвазивної вентиляції легень в домашніх умовах», що буде проходити 14 вересня 2017 з 11.00 до 13.30 за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна,12, Готель RoyalOlympicHotel
План майстер-класу:


а) 11:00 - 11:40 Ткачук Олег Вікторович, завідуючий реанімаційно - консультативним центром Хмельницької обласної дитячої лікарні, з доповіддю: «Особливості інвазивної / неінвазивної вентиляції легенів при нейром'язових захворюваннях у дітей зі спінальної м'язової атрофією (СМА)». - Симптоматика нейромускулярних хворих СМА; - Інвазивна вентиляція легенів в домашніх умовах. Прогноз; - Надійність апаратів для інвазивної вентиляції легень в домашніх умовах; - Підбір інтерфейсу; - Наявність оптимального режиму в апараті ШВЛ; - Респіраторний моніторинг; - Особливості вентиляції легенів будинку; - Психологічні та юридичні аспекти в роботі з родичами; - Рутинна робота з батьками; - Інкурабельність діагнозу; - Неможливість перебування дитини довготривало на реанімаційному ліжку, з можливістю переведення таких пацієнтів на домашнє перебування з ШВЛ; - Підтримка адміністрації лікарні та ДОЗ ОДА з даного питання; - Догляд за дитиною; - Проведення маніпуляцій (зондове годування, санація трахеостоми, заміна трахеостоми, загальні масажі, профілактика пролежнів).
б) 11:40 - 12:20 Кучин Юрій Леонідович, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та анестезіології та інтенсивної терапії університету ім. О. О. Богомольця, з доповіддю: «Особливості інвазивної / неінвазивної вентиляції легенів пацієнтів з нейром'язовими захворюваннями - БАС. - Тонкий момент вибору апарату для домашньої вентиляції легень; - Тактика переведення пацієнта з апаратом ШВЛ додому; - Догляд за хворим; - Догляд за трахеостомою; - Аспірація; - Бронхоскопія; - Плюси ІВЛ; - Мінуси ІВЛ; - Показання до НІВЛ.
в) 12:20 - 13:00 Артеменко Валерій Юрійович, лікар-анестезіолог, к.м.н, Медичний директор Клініки Into-Sana, з доповіддю: «Особливості респіраторної підтримки в домашніх умовах». - Показания до НІВЛ; - Протипоказання НІВЛ; - Рекомендації по вибору НІВЛ; - тактика ведення пациента в домашних умовах. Артеменко В.Ю., Ткачук О.В., Кучин Ю.Л. г) 13:00 - 13:30 Дискусії

В рамках конгресу Витакож маєте можливість прослухати наступні лекції щодо респіраторної підтримки, які відбудуться 15 вересня 2017 року за адресою: Київ, вул. Мечнікова, 2А, Бізнес Центр «Парус».
1. 15 вересня 2017 року o 15:45 лекція: «Респіраторна підтримка в домашніх умовах для пацієнтів з БАС» Кучин Юрій Леонідович, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії університету ім. О. О. Богомольця. місто Київ - 15 хвилин. 2. 15 вересня 2017 року o 17:45 лекція: «Стратегія домашнього респіраторного менеджменту у дітей із СМА» Кондратова Ірина Юріївна, к.м.н., керівник Харківського Перинатального центру, доцент кафедри педіатрії № 1 та неонатології ХНМУ. місто Харків - 15 хвилин.

З приводу запису на лекції та майстер-класзвертайтесь за телефонами
НПМЦ «УКРТЕЛЕМЕД»: +38 (044) 537-36-86 та +38 (050) 410-75-57 www.ukrtelemed.com та до УкраїнськоїАсоціаціїМедицини Сну: +38 (044) 537-36-86 www.uasm.com.ua

 

Тема на форуме:

Приглашение на мастер-класс "Специфика НИВЛ в домашних условиях"